Nõuanded

Mõned nõuanded ja tähelepanekud IT valdkonna korrastamisel oma ettevõttes, mis võiksid aidata raha kokku hoida ning tegevusi selgete ja korrektsetena hoida.

 

Lauaarvuti ostetakse vastavalt parameetritele, sülearvuti või tahvelarvuti selle järgi, mis meeldib ja mida kasutades on hea tunne.

 

Juba 3 arvutiga ettevõttes oleks mõistlik teha IT valdkonda puudutavad eeskirjad või reeglid, sest see annab ajalist kasu ning arvutipargi kasvades on seda juba keerulisem teha.

 

Alates 3-5 arvutiga firmas on nähtavasti arvuti kasutajatel erinevad ametid ja ülesanded, mis nõuavad arvutitelt erinevaid parameetreid ja konfiguratsioone. Nii nagu koostatakse ametijuhendeid, mis erinevad kohustuste ja vastutuste poolest vastavalt ametile, nii peaks ka arvutitele kasutajate vajaduste alusel olema koostatud profiilid, kus määratud nõudmised arvutile, parameetrite vahemikud ja tarkvarad. Kui lisate siia veel õigused ja juurdepääsud, siis on nii arvutite ost, töötajate vahel jagamine või väljavahetamine selge nii ettevõttele kui ka töötajale.